picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kto dzwonił z UK, co polecicie ?

kto dzwonił z UK, co polecicie ?

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, lecz telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Troszkę mnie martwić, iż córka odbierze i zniknie mi z konta niesłychanie sporo pieniędzy. Co wykonać?

kondziu

Posty: 3

 
Niestety, ale oszustów jest bardzo dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

fertuś45

Posty: 19

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, wobec tego można tam naprawdę odszukać wszystko, czego poszukujemy.

Yuri20

Posty: 17

 
Bez problemów można odszukać sporo serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a różne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Oleczka1

Posty: 6

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem sporo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

bruklin187

Posty: 11

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

Black_Riot

Posty: 4

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

Nowa

Posty: 11