picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

samochody zastępcze Gdynia, jaka firma ?

samochody zastępcze Gdynia, jaka firma ?

Mam do pomalowania jeden element w aucie. Poszukuje lakierni w Gdyni. To ma być ktoś, kto się zna na lakierowaniu.

wieslawek

Posty: 1

 
Byłem u kilku mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, iż jeżeli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma niezwykle idealne opinie. Znaczące jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

alus

Posty: 13

 
Dobrze przygotowany warsztat, który oferuje mechanikę samochodową w Gdyni zajmuje się blacharstwem, lakiernictwem i naprawami. Jeśli trafi się do takich specjalistów to wszystko dokładnie sprawdzą. Są w stanie wycenić szkodę dla ubezpieczyciela. Podstawią samochód zastępczy. Mają pełen zakres usług dla klienta.

TomekK

Posty: 7

 
Korzystałem z samochodu zastępczego w Gdyni, bo jeden z warsztatów miał go na stanie. Nic nie płaciłem, bo szkoda była pokrywana z AC. Kilka dni tym samochodem jeździłem aż wreszcie mojego nie udało im się naprawić. Jeździłem bez żadnych ograniczeń.

Black_Riot

Posty: 4

 
Fachowe blacharstwo pojazdowe można znaleźć w Gdyni w firmie https://autodobrucki.pl/blacharstwo/. Dwa razy i nich byłem i za każdym razem było wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten warsztat.

labuh

Posty: 3

 
Nigdy nie poszukiwałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest bezproblemowo się dzisiaj dostać do mechanika, zatem jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie uprzednio i wówczas na czas się zdobędziemy.

Booss23

Posty: 8