picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

gdzie kupić opony do ciężarówek

gdzie kupić opony do ciężarówek

Gdzie kupujecie teraz opony? Chciałbym jeszcze przed nowym rokiem zdążyć z wymianą. Może jakieś niszowe marki? Chodzi oczywiście o samochody ciężarowe.

grzelu11

Posty: 1

 
Radialne opony to jeszcze krótka historia. Zaledwie 60 lat na rynku, więc ogumienie ciągle się udoskonala. Kierowcy mają wrażenie, jakby postęp technologiczny się zakończył, a to nie jest do końca prawda.

Azazel412

Posty: 19

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

andrew66

Posty: 23

 
Na życzenie wyszukują opony i doradzają w zakresie dopasowania optymalnych technologii dla floty w www.sklep.res-tires.pl. Poza tym mają konkurencyjne relacje z większością producentów opon. Gwarancja, dostawa pod adres, mobilny serwis, tysiące opon do dyspozycji od reki, no i czytelna wyszukiwarka po rozmiarze, czy producencie. Według mnie tak to zrobili, żeby człowiek mógł szybko rozpoznać najlepsze opony na rynku.

ertumer

Posty: 24

 
Teraz rywalizacja toczy się głównie między ogumieniem europejskim i chińskim, ale przyznam szczerze, że na chińczykach to już się boję trochę jeździć.

quwejt

Posty: 6

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

Rico

Posty: 6

 
U mnie z geometrią coś było i wpływała negatywnie na jakość ogumienia, dlatego polecam też ogólny serwis floty. Powiedzmy kompleksowy przegląd przed ważniejszymi zmianami.

Rafałek34

Posty: 3

 
Ciśnienie jeszcze zalecam sprawdzać bardziej regularnie. Jak policzyłem, ile na paliwie tracę przez wahania to lekko się załamałem.

Worms

Posty: 4

 
To akurat prawda, że rzadko się zdarza, żeby sklep prowadził jeszcze serwis mobilny ogumienia, dlatego uważam, że nieco bardziej godni zaufania.

pawel253

Posty: 20