picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

alkomat online, polecicie ?

alkomat online, polecicie ?

Korzystaliście z alkomatów online? Działa to dobrze? Wiem, że wykonuje się jakieś obliczenia, ale czy to jest wiarygodne i można będzie na tym polecać? Co o my myślicie?

Jarko445

Posty: 3

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, ale jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, dlatego można badać się kalkulatorem alkomatem, ale trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wtedy te obliczenia są o wiele lepsze.

piekniśś

Posty: 5

 
Często korzystamy z alkomatu online, a nawet offline, bo wtedy też działa. Nie wiem czy dobrze pokazuje czy nie, ale mnie to wystarcza. Jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłem, dlatego polecam takie rozwiązanie dla Was.

Iwona3

Posty: 13

 
Dla mnie lepsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, natomiast roiłem symulacje. Widzę, że jest ogromna różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami. Widać, że my jednak jesteśmy niezwyklej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

wyspa

Posty: 20

 
Zazwyczaj na imprezach pije dwa czy trzy piwa i wygląda na to, że dużo czasu mój organizm nie żąda na spalenie alkoholu. To mnie faktycznie niezwykle raduje.

Zbyszek

Posty: 4

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Także nie za niesłychanie potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

Pyszności2

Posty: 8

 
Polecam kalkulator promili, ale przed imprezą. Wtedy można mniej więcej wyliczyć ile wypiliśmy. W trakcie imprezy to mało, kto chce się badań i ma na to czas. Po imprezie to często nie ma na to siły, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zrobić to przed pójściem na imprezę.

Modniś

Posty: 15

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem zadowolony. Według mnie pokazuje naprawdę bardzo dokładnie.

Lupusx

Posty: 6

 
Nie pije za dużo, a do tego nie mam wozu, wobec tego nie mam takich kłopotów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, niemniej jednak to wcale nie jest takie proste. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

gruszk56

Posty: 13

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Także nie za bardzo potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

ksyhoo

Posty: 27