picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

przewozy do Niemiec, gdzie szukać ?

przewozy do Niemiec, gdzie szukać ?

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, która oferuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Czasami jadę w różnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

Czarek

Posty: 1

 
Busy do Niemiec są niezwykle wygodne, zatem nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają olbrzymie autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

Fanatyk

Posty: 5

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam niezwykle dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam niezwykle zadowolona. Podróż niezwykle prędko mi minęła.

Blono

Posty: 4

 
Zawsze wybieram busy do Niemiec. Jak dla mnie są to najwygodniejsze środki transportu. Autokaru nigdy nie lubiłam, niezwykle mnóstwo osób w nich zawsze jedzie i często trzeba przejechać po całym polsce, aby ich powozić.

Sebo

Posty: 4

 
Powiem Ci, że ja wybieram przewozy do Niemiec z tej firmy https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi już od wielu lat i nigdy nie było żadnego problemu. Mają bardzo wygodne busy i nie spóźniają się. Odbierają z adresu pod adres, więc bardzo polecam.

codePerformance

Posty: 16

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam bardzo dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam bardzo zadowolona. Podróż bardzo szybko mi minęła.

Dworniok00

Posty: 4