picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gaz Koszalin

Gaz Koszalin

Szukam specjalistycznego warsztatu, który zainstaluje mi dobrej jakości instalacje gzową. Zależy mi najbardziej na tym, aby była ona bezpieczna i wytrzymała. Sprawa ceny nie jest najważniejsza, ale oczywiście im taniej tym lepiej.

21gregorek

Posty: 3

 
Zastanawiałem się nad tym, czy lepiej jest kupić samochód i samodzielnie zamontować instalacje w jakimś sprawdzonym zakładzie, czy jednak lepiej będzie jeżeli kupi się używany z instalacją gazową? Oczywiście chodzi mi o to w jakim stanie jest instalacja.

karol2444

Posty: 29

 
Dokumenty w przypadku instalacji gazowej są bardzo ważne. Często bez nich nie da się sprzedać samochodu czy też przejść przeglądu. Wszystko trzeba skrupulatnie sprawdzać.

Marioleczka

Posty: 14

 
Jak myślicie, czy jak kupuję samochód z instalacją gazową, to powinienem pojechać na jakiś specjalny przegląd? Czy wystarczy, jak zrobię normalny przegląd?

Klara323

Posty: 9

 
Zastanawiałem się nad wyborem warsztatu w którym wykonam instalację gazową i nie była to prosta sprawa. Wybór jest duży, ale po rozmowie ze znajomymi wybrałem http://www.koszalin-autogaz.pl i muszę przyznać że to trafiony wybór był. Szczerze polecam!

Anno Domini

Posty: 16

 
Kiedy już kupiliśmy samochód z zamontowaną instalacją gazową to warto się czegoś o niej dowiedzieć. Jaki jest jej producent, jaka data montażu i okres przydatności. Większość tych informacji bez problemy wyczytamy z tabliczek zanomionowych.

MisiekKce

Posty: 4

 
Planuję zakup samochodu, jest w niem instalacje gazowa. Podpowiedzcie mi proszę na co powinienem zwróci szczególną uwagę? Nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać. Pomóżcie proszę.

zbychu6

Posty: 12

 
Myślę o tym, aby zainstalować sobie LPG. Jednak trochę martwi mnie fakt, że nie będę miał koła zapasowego. Co robicie? Jak się zabezpieczacie przed takimi sytuacjami? Trochę mnie przeraża fakt, że np. starli mi opona w trasie na wakacje.

Black_Riot

Posty: 6