picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Rozliczanie kierowców w firmie transportowej, znacie kogoś ?

Rozliczanie kierowców w firmie transportowej, znacie kogoś ?

Piszę odnośnie płacy minimalnej dla kierowców ciężarówek we Francji. Korzystacie z jakiejś pomocy przy rozliczeniach, muszą być w tym języku. Może polecacie jakiś outsourcing?

alus

Posty: 13

 
Mam wielką nadzieję, że pomogę też w wyborze. Akurat odnośnie tej firmy mogę powiedzieć, że bardzo dużo mi pomogli. Nie wiedziałem jak zabrać się za rozliczanie Loi Macron po tych nowych zmianach. Nasza księgowa nie chciała podjąć się, a tu skorzystałem z kompleksowego rozliczania. Polecam.

serwertus

Posty: 23

 
Odnośnie francji i tego ile zamieszania wprowadziła nową ustawą po prostu nie chce mi się pisać ani mówić. W kwestii płacy minimalnej kierowców dziś nie da się radzić samemu. Po prostu zaistniała konieczność zatrudnienia dodatkowych ludzi, jakie znają się na tych przepisach. Mam nadzieję, iż ustawa przestanie obowiązywać, albowiem okropnie mnóstwo z tym fantem problemów.

namok

Posty: 11

 
Nie prowadzę firmy transportowej, ale po pierwsze dla kierowców to widać plusy, tylko te kary nie musiałyby być aż tak wysokie, zanim przedsiębiorcy poradzą sobie z tematem. Kolejnym minusem jest przedstawiciel we Francji ;)

Różyczka

Posty: 25

 
Dobrze, że mamy na rynku takich ekspertów:) U nas też masa kłopotów w sprawie Loi Macron. Tym bardziej, że zatrudniamy większą ilość kierowców, więc sprawa się komplikuje. Ale rzeczywiście firma zewnętrzna od takich spraw to konieczność.

hoho56

Posty: 13

 
Korzystałem z ich pomocy. Dokładnie z usługi przygotowania do kontroli pip, każdej firmie transportowej polecam, bo nigdy nie wiadomo, czy wszystko jest dobrze w papierach. U nas wyszło trochę nieścisłości ;)

wigry00

Posty: 10

 
W sprawie nowych przepisów francuskich Loi Macron polecam tę firmę, która udzieliła mi szczególnie ważnego dla mnie wsparcia http://www.firmaszczepaniak.pl. Przymierzam się do dłuższej współpracy, bo wreszcie odetchnąłem z ulgą od kilku spraw, których sam bym jednak nie rozwiązał.

beata77

Posty: 17

 
Chyba też skorzystam w takim układzie z pomocy takiej firmy. To będzie duże odciążenie, bo teraz zatrudniłem kolejnych kierowców. Wbrew temu, co niektórzy mówią rozliczanie kierowców w firmie transportowej nie jest prostą rzeczą. Teraz planuję też wyjazdy do Francji więc tym bardziej przyda się taka rzetelna pomoc.

Yuri20

Posty: 18

 
Skuteczna pomoc jest pewnie w cenie :) Ale bądź co bądź bez różnicy na cenę muszę z takiej właśnie skorzystać. Przyszło zawiadomienie o kontroli. Mam nadzieję, że takie przygotowanie do kontroli ITD firmy transportowej w miarę szybko idzie. Oby tylko było wszystko w porządku.

urszulka

Posty: 15

 
Już od dawna korzystamy z rozliczania Miloga przez firmę zewnętrzną. Polecam, bo wkład jaki trzeba wnieść w pracę nad stertą dokumentów jest niemały. Poza tym bynajmniej ja nie siedzę w temacie prawa, więc taka pomoc to najlepsze, co można wykonać, jeśli nie chce się problemów.

wisła1905

Posty: 14