picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

siatka do kontenera, polecicie ?

siatka do kontenera, polecicie ?

Witam. Mam pytanie do osób, które użytkują siatkę na kontener. Czy jest ona rzeczywiście tak trwała, jak piszą i co wybrać polipropylen czy polietylen. Nie mogę znaleźć informacji na ten temat :(

mikuś33

Posty: 7

 
Kontenerowe siatki to naprawdę wyśmienitej jakości zabezpieczenia. Sam miałem dylemat, co wybrać. Pytałem osób, jakie znają się na rzeczy. Polecono mi polipropylenową siatkę na kontener, bo taka jest najlepsza ze względu na odporność na uszkodzenia i substancje chemiczne.

Yuri20

Posty: 20

 
Bankowo najlepszą jakoś siatek na kontenery mają tutaj https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery. Można tutaj złożyć zamówienie na wymiar, więc tym bardziej polecam.

Franuś

Posty: 13

 
A co sądzicie o gęstej siatce do kontenera? Czy taka będzie dobrym uniwersalnym rozwiązaniem? Nie do końca jestem pewien, co jeszcze będę w ten właśnie sposób transportował, dlatego chciałbym zamówić siatkę, która sprawdzi się w każdym wypadku.

Trener

Posty: 18

 
Też jestem usatysfakcjonowany z jakości siatek PP. To zabezpieczenie, które jest solidne na dużo lat. Na hali przemysłowej jak znalazł. Myślę, iż polipropylenowe siatki sprawdzają się równie dobrze jako siatki do kontenerów.

xtigerx

Posty: 15

 
Też czytałem wiele o siatce na kontener i raczej jestem za. Mam tylko pytanie o wymiary. Czy mają z reguły stałe rozmiary, czy można zamówić własny rozmiar. Z tego typu siatki chciałbym też wykonać ogrodzenie, więc od razu zakupiłbym wiecej.

pawel-2910

Posty: 17