picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Volkswagen Warszawa, znany serwis ?

Volkswagen Warszawa, znany serwis ?

Czy serwis Volkswagena pomaga w wymianach silnika i skrzyni? Czy tylko robią drobne naprawy? Macie jakieś informacje?

Serwet87

Posty: 4

 
Mnie na serwis nie stać, a padły mi progi w aucie. Mam spawarkę, progi kupiłem i zaoszczędziłem. Teraz lakier i auto będzie wyglądało jak nowe. Polecam z oszczędności takie rozwiązanie.

Lupusx

Posty: 9

 
Wymieniałem silnik w serwisie i wszystko działa. Polecam taki serwis, bo tam pracują osoby, które bardzo dobrze się na tym znają. Mają nowoczesny sprzęt, dlatego szybko wykonają wymianę silnika na nowy. Trzeba tylko mieć kasę jak nie macie to zostaje kombinacja na podwórku.

figo

Posty: 6

 
Dla tych, którym potrzebny jest serwis Volkswagena w Warszawie polecam ich https://autoserwiswola.pl/volkswagen-warszawa.html , bo znają się na naprawach bardzo dobrze. Znajomy u nich wymieniał silnik a golfie, a ja pojechałem wymienić skrzynie biegów. Zawsze wszystko robią na medal.

grysssik

Posty: 4

 
Trudno byłoby mi dzisiaj jeździć gdyby nie profesjonalny serwis. Na pewno macie podobne problemy, bo nowe auto ciągle coś wyświetla i trzeba mieć kogoś zaufanego, kto będzie mógł to sprawdzić.

zbychu6

Posty: 11

 
Jak mi padła skrzynia w aucie to myślałem, że to już koniec przygody z moim VW? Czytałem na forum, że to kosztuje krocie, bo to awaryjna skrzynia, ale okazało się, że naprawa nie jest kosztowna. Dałem to mechanikom i przetrwałem, dlatego nie opłaca się kombinować.

miskowiec45

Posty: 8

 
Oddałem samochód z podobnymi usterkami sprzęgła na serwis Volkswagena w Warszawie i tam szybko mi pomogli. Mam zwykłe sprzęgło, dlatego koszt naprawy nie był wysoki. Już nim sobie jeżdżę i na dziesiątki tysięcy kilometrów mamy spokój. Innym też to mogę polecić, bo samo szkoda się za to brać. Za dużo pracy i czasu.

Motospec

Posty: 7

 
Trudno byłoby mi dzisiaj jeździć gdyby nie doświadczony serwis. Na pewno macie podobne kłopoty, bo nowe auto ciągle coś wyświetla i trzeba mieć kogoś zaufanego, kto będzie mógł to sprawdzić.

ireczuś34

Posty: 15

 
W serwisie pomagają ze wszystkimi naprawami. Nie ma znaczenia czy to drobna naprawa, bowiem żarówki nie działają czy trzeba wymienić skrzynie biegów. Nie ma u nich problemów również z klimatyzacja, blacharką czy wymianą silnika na nowy. Robią wszystko niezmiernie solidnie, zatem z ich usług korzystam.

Yuri20

Posty: 6

 
Jak mi padła skrzynia w aucie to myślałem, że to już koniec przygody z moim VW? Czytałem na forum, że to kosztuje krocie, bo to awaryjna skrzynia, natomiast okazało się, że naprawa nie jest kosztowna. Dałem to mechanikom i przetrwałem, wobec tego nie opłaca się kombinować.

codePerformance

Posty: 24