picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

auto detailing w Łodzi, szukam dobrej firmy!

auto detailing w Łodzi, szukam dobrej firmy!

Czy powłoka ceramiczna jest naprawdę taka twarda i warto będzie ją nakładać na samochód? Zrobić to samodzielnie czy oddać firmie, która się tym zajmuje?

proszek

Posty: 1

 
Firma, która zajmuje się powłokami ceramicznymi w Łodzi naprawdę się na tym zna. Byłem u nich i dali sobie radę. Jestem bardzo zadowolony z efektów, jakie uzyskałem. Drobne ryski zniknęły, ale co ważne nie pojawiają się nowe. Ceramika to bardzo dobre zabezpieczenie, dlatego warto na coś takiego wydać pieniądze.

Laleczka

Posty: 2

 
Sporo prac przy lakierze wykonuje sam, lecz na tym trzeba się znać. Można bezproblemowo popełnić błąd, który będzie kosztowny. Amatorzy lepiej niech oddadzą specjalistom samochody.

transerwis

Posty: 10

 
Wiem, że jest auto detailing w Łodzi i firma rzeczywiście się zna na swojej pracy. Mają indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. U mnie już kilka ludzi skorzystało z takich usługi i wszyscy są niezmiernie zadowoleni.

olidaks

Posty: 20

 
Trzeba pamiętać o tym, że samochód najpierw przygotowujemy. Już samo umycie i to bardzo dokładnie sprawia problemy, dlatego ja osobiście oddaje taki samochód komuś, kto się na tym zna lepiej. Nie chce mi się ryzykować zniszczenia powłoki lakierniczej.

de99ial

Posty: 6

 
Dzisiaj dostępnych jest wiele kosmetyków, które zdziałają prawdziwe cuda, a jeśli jeszcze mamy firmę, która się na tym bardzo dobrze zna to można być pewnym, że trudno będzie nam poznać nasz samochód po metamorfozie.

Ryszardzik3

Posty: 4

 
Na wszystkim trzeba się znać. To, dlatego trzeba wiedzieć, w jaki sposób połączyć wszystkie dostępne metody pielęgnacji lakieru, aby można było uzyskać jak najlepsze efekty. To, dlatego samochód oddajemy zawsze w ręce profesjonalistów. Sprawdzamy jak poradzili sobie z innymi samochodami i wtedy z nimi współpracujemy.

xtigerx

Posty: 10

 
Mam zbyt zniszczony lakier żeby oddawać go firmie. Zresztą samochód zbyt wiele warty nie jest, dlatego nie byłoby to dla mnie w ogóle opłacalne. Może jak zmienię samochód to bardziej zadbam w nim o lakier, ale na razie muszę jeździć tym, co mam.

labuh

Posty: 11

 
Wiem, iż powłoka wytrzymuje nawet kilka miesięcy. Wszystko będzie zależne od tego, w jaki sposób jest nakładana na lakier i poprzez kogoś. Trzeba auto oddać specjalistom.

egerdi

Posty: 9

 
Na stronie http://www.dk-detailing.pl jest firma, która zajmuje się nakładaniem powłok ceramicznych w Łodzi i robią to w pełni profesjonalnie. Sam korzystałem z ich usług wiele razy.

alekBALD

Posty: 3