picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Chiptuning ciężarowe łódź

Chiptuning ciężarowe łódź

Czy mieliście usuwany filtry DPF/FAP i czy jest faktycznie poprawa jeśli chodzi o spalanie?

gzdyl

Posty: 9

 
Uzyskanie poprawy spalania po chiptuningu zależy bardziej od stanu silnika ogólnego. Opłaca się tak naprawdę, bo jednak uczucie większej mocy jest godne uwagi, a jak często jeździsz i masz jakieś umiejętności to jeszcze większa satysfakcja.

jurtus

Posty: 17

 
Ecotuning jest dobry, bo to specjalizacja, w której możesz obniżyć realnie zużycie paliwa. W tych czasach gdy cena diesla to już prawie 5 zł to kluczowa kwestia.

kubaraj

Posty: 26

 
Jak samochód osiągnie na testach parametry zbliżone do podawanych przez producenta to można prawdopodobnie rozpocząć chiptuning. Pamiętaj, że w niektóre elementy samochodu nie warto za bardzo ingerować, bo już producent dobrze zoptymalizował. Ważne by przed chiptuningiem była wykonana odpowiednia diagnostyka.

Iwona3

Posty: 13

 
Spadek spalania paliwa w BMW uzyskałem przez funwarechiptuning.pl i jestem zadowolony. Wybrałem się tam, bo po rozmowie telefonicznej wiedziałem że rozmawiam z kimś kto zna się na rzeczy. Co ważne widziałem przed przystąpieniem do tuningu miałem sprawdzone auto dwoma komputerami diagnostycznymi (chyba tak się to nazywa) nie zostałem naciągniety na dodatkowe koszty powiedziano mi co jest do zrobienia w aucie. Chyba najwyższej oceniany tego typu warsztat lokalnie. Dostałem rabat na kolejną modyfikacjęJ Jestem zadowolony.

czesławwww23

Posty: 25

 
Pomyśl, czy przy zlecaniu usługi jest jakakolwiek gwarancja, czy możliwość przetestowania pojazdu.

bajubaju

Posty: 13

 
Dobrego człowieka od chiptuningu rozpoznasz po tym, że przykłada się do analizy fury, a nie od razu przechodzi do modyfikacji elektronicznych.

mariuseus

Posty: 27

 
Turbosprężarka to taki element w samochodzie, który jednak łatwo się zużywa, więc warto tutaj większą uwagę na tuning poświęcić. Może się zwrócić w długoterminowych kosztach eksploatacji.

Krzysio

Posty: 15

 
Zobacz, czy jest przy tuningu zachowana gwarancja. Regulacja ciśnienia wtrysku paliwa i kąta wtrysku naprawdę sprzyja lepszemu prowadzeniu. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń.

Kitas

Posty: 10

 
Po chiptuningu ekologia trochę siada i na pewno emisja spalin rośnie w większości przypadków. Z tego powodu trzeba rozsądnie podchodzić do generowania maksymalnej mocy, bo można sobie zaszkodzić przy dalszym serwisowaniu.

czerław3

Posty: 19