picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

busy z Polski do Holandii, znacie ?

busy z Polski do Holandii, znacie ?

Niedługo wybieram się za granicę do pracy, dlatego potrzebny mi jest bus do Holandii. Najlepiej jakby taka firma nie robiła żadnych problemów przy zabraniu większego bagażu.

aliotos

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o busy z Polski do Holandii to jest tak dużo firm, że ciężko mi powiedzieć, która z nich jest najlepsza. Musisz sam wypróbować kilka i wybrać najlepszą.

Elektros

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o busy z Polski do Holandii to jest tak mnóstwo firm, że ciężko mi powiedzieć, jaka z nich jest najlepsza. Musisz sam wypróbować kilka i wybrać najlepszą.

alek5555

Posty: 24

 
My również długo szukaliśmy firmy przewozowej, jak znaleźliśmy tą najlepszą. Dobrze jakbyś powiedziała, z jakiego miasta w Polsce busa potrzebujesz. Niektóre busy Polska Holandia jeżdżą z określonego województwa.

Oct714

Posty: 13

 
My zawsze podróżowaliśmy autokarem, jednak 2 lata temu skorzystaliśmy z usług firmy, która oferuje busy do Holandii i powiem wam, że dziwie się sobie, że mogłam tyle godzin wytrzymać w autokarze.

grzes3345

Posty: 7

 
Busy z Polski do Holandii proponuje sporo firm, zależy z jakiego województwa w Polsce pragniesz jechać. Jeżeli podasz miasto to mogę Ci kogoś polecić.

Lupusx

Posty: 5

 
Mogę polecić Ci bus do Holandii z tej firmy https://busholand.pl/. Jeżdżę z nimi od roku i nigdy nie było żadnego problemu. Możesz wziąć nawet większy bagaż, tylko najlepiej poinformować ich o tym fakcie telefonicznie przed podróżą. Można płacić w złotówkach i euro, zależy jak komu wygodnie.

pawel253

Posty: 15

 
Powiem Ci, że bus do Holandii jest najbardziej komfortowym i wygodnym rodzajem podróży. Każda firma w ostatnim czasie ma bardzo nowoczesne busy, które są wygodne i duże.

Babeczka

Posty: 3