picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

sklep z częściami do pomp

sklep z częściami do pomp

Wysokiej klasy zamienniki do pomp hydraulicznych – gdzie zamawiacie? Chciałbym na początek zacząć od zamówienia w detalu ale w perspektywie na pewno będę chciał kupować większe ilości. Jeśli chodzi o marki to na pewno Sauer danfoss, Linde, Komatsu...tego typu by mnie interesowały.

TomekK

Posty: 10

 
U mnie to się wał posypał i właśnie dzwonię jeżdżę i szukam dobrego na wymiankę. Lekko nie ma, wybór taki sobie, ceny wysokie, i też czasami płakać się chce nad obsługą w niektórych punktach.

czerław3

Posty: 19

 
Trzeba przyznać, że do cześci trzeba mieć trochę szczęścia. Swego czasu mój kumpel kupował bardzo tanie tłoki i wydawało się że szybko mu się posypią, a tymczasem nie ma żadnych problemów z nimi.

namedal6

Posty: 14

 
Wszystko zależy od tego skąd dostawca ząłątwia te części, jakie jest jego źródło...najlepiej to chyba mieć w ogóle co najmniej kilka firm parterskich u których się robi zamówienia.

multikrzych

Posty: 32

 
Nie za bardzo kojarzę gdzie co i jak jeśli chodzi o części do hydrauliki. Trudno mi znaleźć dobrego sprzedawcę jeśli chodzi o zamienniki do mojego auta, a tym bardziej w przypadku rzeczy do maszyn....

Michaś

Posty: 12

 
Niedawno właśnie zerwałem współpracę z jedną firmą która mi dostawy robiła i szukam innej. Czasem tak jest, że na początku współpraca wygląda super a potem zaczyna się stopniowe obniżanie poziomu jakości i obsługi....tak było u mnie.

alxiss

Posty: 13

 
Osobiśćie mam dobre doświadczenia z marką Hydromotor, działają w branży już chyba ze dwie dekady także doświadczenie duże i to się czuje podczas całej realizacji zamówień. Potrafią doradzić, dopasować części pod konkretny silnik czy pompę, podoba mi się tutaj taka właśnie fachowa opieka klienta. Więcej o częściach jakie sprzedają jest na hydro-rexroth.pl.

labuh

Posty: 11

 
Nie przychodzi mi w tej chwili nikt do głowy kto by takie typowo hydrauliczne rzeczy sprzedawał. Ale zastanowię się jeszcze i dam znać, bo swego czasu akurat tłoki zamawiałem.

Krzysio

Posty: 32

 
Teraz dostęp do lepszej jakości zamienników i tak jest lepszy i łatwiejszy niż to było jeszcze z 10 lat temu. Sam pamiętam jak skombinowanie tłoczków czy cylindrów było wtedy wyzwaniem.

dostacTP

Posty: 19