picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

korekta lakieru Kraków

korekta lakieru Kraków

Drobne zarysowania na lakierze, gdzie się takie rzeczy usuwa? Myślałem, żeby to zrobić samodzielnie, ale to chyba głupi pomysł. Powiedzcie gdzie można podjechać, aby to zrobić? Ważne jest dla mnie solidne wykonania, żebym nie musiał się o auto martwić.

englandrm

Posty: 6

 
Ja czasami lubię sobie samodzielnie wyczyścić samochód, chociaż trzeba przyznać, że efekty tego są znacznie gorsze, niż w sytuacji jak się zlecić to specjalistom. No ale jest zabawa i taniej. Coś za coś.

kadajo

Posty: 6

 
Na co zwracacie uwagę szukając firmy detailingowej? Chcę skorzystać z usługi po raz pierwszy i nie wiem, na co patrzyć, o co pytać. Możecie mi coś podpowiedzieć?

Lupusx

Posty: 7

 
Znalezienie dobrego fachowca do detailingu nie jest łatwe. Ja polecam warsztat facebook.com/okami.detailing. Zdecydowanie mają pojęcie o tym, co robią. Warto u nich zostawić samochód.

mateo29

Posty: 13

 
Nie wyobrażam sobie kompleksowego czyszczenia raz na jakiś czas. Dokładne wyczyszczenie wnętrza daje całkiem inny komfort jazdy.

MisiekKce

Posty: 22

 
Jak szukacie dobrej ekipy to zwracajcie uwagi na detale. Bardzo ważnym elementem jest to, aby dokładnie zadbali o każdy element w naszym samochodzie.

Yuri20

Posty: 15

 
Jeżeli macie daleko do specjalistów można pobawić się samodzielnie. Z całą pewnością jednak nie powinniśmy oszczędzać na kosmetykach samochodowych. Najlepiej kupować takie z górnej póki.

labuh

Posty: 13

 
Korzystacie z myjni samoobsługowych czy raczej tylko ręczne? Ja zazwyczaj korzystam z samoobsługowych a co jakiś czas odwiedzam firmy oferujące kompleksowy detailing.

Ciapek

Posty: 8

 
Dobre wyczyszczenie wnętrza swoje kosztuje, ale jeżeli zrobi to specjalista wysokiej klasy, to czasami trudno poznać wnętrze swojego samochodu. Warto z całą pewnością raz na jakiś czas zainwestować w takie SPA dla samochodu.

asdrian301182

Posty: 9