picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

przewozy pasażerskie do Niemiec, polecicie firmę ?

przewozy pasażerskie do Niemiec, polecicie firmę ?

Jak firma organizuje busy do Niemiec z zachodniopomorskiego? Potrzebuje kogoś rzetelnego i w miarę taniego.

Specjalista

Posty: 2

 
Mnie trasa zawsze denerwuje, bowiem jedzie się i jedzie. Na szczęście jak jadę do pracy sezonowe to mało, kiedy wracam w trakcie pracy. Te dwa razy busem w roku jakoś można wytrzymać, niemniej jednak gdybym miał tak wracać raz w miesięcy to nie dla mnie. Chyba bym zrezygnował z takiej pracy w Niemczech czy innym kraju.

rumunekt

Posty: 5

 
Od zawsze korzystać z busów do Niemiec. Dla mnie to szybki i tani transport. Nie przejmuje się niczym. Wsiadam i jadę na miejsce. Po co jechać własnym samochodem skoro drogo i jeszcze stres do tego dochodzi?

Mechanik

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to ta firma https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/przewoz-transport-osob-na-trasie-lebork-berlin-neuruppin-do-bremen/ jest najlepsza.

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Firm, które organizują przewozy pasażerów do Niemiec jest bardzo dużo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Trzeba tylko zwracać uwagę na flotę żeby nie miała po trzydzieści lat. Jeśli jedziemy latem to samochody powinny mieć klimatyzacje. Wtedy jest komfortowo.

Gubomilaa

Posty: 7

 
Korzystam z busów i mamy zniżki. Im więcej jeżdżę z nimi tym mam taniej, dlatego opłaca się zostać z jedną firmą. Dziś ceny są rzeczywiście niskie, albowiem konkurencja jest niezmiernie duża, dlatego zawsze można znaleźć coś, co jest dla nas właściwe. Poszukujemy firmy z nową flotą i fachowymi kierowcami, a będzie dobrze.

Kwatuszek

Posty: 5

 
Jazda swoim samochodem ma sens, jeżeli jedziecie w komplecie. Wówczas, jako tako te koszty wychodzą, niemniej jednak sam jak ktoś jedzie to nie ma to żadnego sensu. Przerabiałem to.

Wariat

Posty: 4

 
Kilka razy jechałem busem, lecz równie z tym bywało. Na pewno należałoby wybieracz doświadczanych kierowców, albowiem trasa jest bardzo długa i nużąca.

czarodziej

Posty: 13