picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

siatka do kontenera, opinie ?

siatka do kontenera, opinie ?

Potrzebna mi siatka do kontenera. Najlepiej dwa rodzaje. Do zabezpieczenia z góry i do owinięcia towarów. Może coś dokładnie polecacie, jakiś sklep, ewentualnie producenta?

proszek

Posty: 6

 
Nie zamierzam kupić byle jakiej siatki do kontenerów, bo mam w planach poważną inwestycję. Napiszcie coś na temat polipropylenu. Za co uważacie go za odpowiedni materiał. Piszą producenci, a mnie chodzi o opinie. Z góry bardzo dziękuję za każdą opinię.

alxiss

Posty: 13

 
Według mnie też do najważniejszych rzeczy przy zakupie należą parametry. Jak wybierzesz odpowiedni rozmiar oczka i grubość siatki do kontenera, połowa sukcesu. Poza tym najlepiej, żeby docięli ci taką siatkę na konkretny wymiar. Wtedy będzie dobrze zabezpieczała dany towar.

fruster

Posty: 12

 
Siatki do kontenerów kupiliśmy tutaj https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki. Nie mieliśmy problemów z wyborem parametrów, bo obsługa spisała się, jak trzeba. Polecam, ponieważ oferta dotyczy siatek bardzo dobrej jakości. Poza tym to są właśnie te najlepsze siatki z bezwęzłowego polipropylenu.

Babeczka

Posty: 20

 
Wśród oczek masz małe, średnie i duże. Ja wybrałem średnie. To taki uniwersalny rozmiar. Poza tym rzeczywiście zwróć uwagę na rozmiar siatki. Niby do pewnych kontenerów jest już konkretny, ale lepiej kazać sobie dociąć na wymiar. Jak masz zamiar użytkować siatkę na kontener codziennie, można zamówić ją z dodatkowymi wzmocnieniami.

olla54

Posty: 17

 
Polipropylenowa siatka do kontenera może być użytkowana wewnątrz i na zewnątrz. Już jej nie trzeba zabezpieczać żadną folią czy coś takiego. Może na nią padać śnieg. Faktycznie to sprawdzona jakość. Ten materiał osobiście uważam za niezniszczalny. Polecam, bo przekonałem się, iż to niesłychanie porządne rozwiązanie.

Worms

Posty: 15