picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

siatki do busa, zamawiał ktoś ?

siatki do busa, zamawiał ktoś ?

Szukam sklepu z siatkami na przyczepy. Może polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę. Jeśli znacie, napiszcie, bo sprawa dość pilna. Z góry dziękuję.

gruszk34

Posty: 6

 
Spoko są też siatki do busa. Można profesjonalnie wykonać takie zabezpieczenie na bagaże. Jak chcesz kupić tego typu siatki, to najlepiej przez internet. Można w ten sposób kupić taniej mieć pewność, że płacisz za dobrą jakość.

Jacuś

Posty: 11

 
Pewnie, iż tak najlepiej. W zasadzie nie polecam kupowania siatki na kontener czy innej transportowej byle gdzie. U producenta masz pewność co do należytej jakości. Cenowo też zapewne jest taniej niż w sklepach.

Miki

Posty: 8

 
Nam przydałyby się nowe siatki zabezpieczające ładunek. Z tego co widzę, to teraz dużo mówi się o siatkach polipropylenowych, że są najlepsze. Nasze dotychczasowe z całą pewnością nie są z PP, dlatego tak szybko się zniszczyły. A może orientujecie się, jaki producent jest polecany. Pewnie lepiej kupić prosto od producenta?

wisła1905

Posty: 13

 
Siatki na motocykle możesz zakupić tutaj https://bagan.pl/auto-siatki-trasportowe/siatkinamotocykle-motory. Mają całkiem okej ceny i zatem polecam. Jestem zadowolony z obsługi :)

Radziu

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o siatki na przyczepy, to nie są one naprawdę dużym wydatkiem. Też wcześniej kombinowałem jak koń pod górę, aż w końcu zdobyłem się na zakup :) teraz bez problemu mogę przewieźć każdą rzecz, bo siatki polipropylenowe są bardzo elastyczne.

bartek33

Posty: 8

 
Możesz zakupić polipropylenowe, ale też polietylenowe siatki na motory. Obydwie są elastyczne i bez problemu zabezpieczysz motor. Też takich użyłem do transportu. Są najlepszym rozwiązaniem. Lepszego sposobu nie ma.

Iwona3

Posty: 13

 
Spoko są też siatki do busa. Można fachowo zrobić takie zabezpieczenie na bagaże. Jak chcesz nabyć tego typu siatki, to najlepiej poprzez internet. Można w ten sposób nabyć taniej mieć pewność, iż płacisz za dobrą jakość.

czarte00

Posty: 20

 
A co do tych siatek na motocykle, to utrzymają w miejscu taki ciężar? Nie wiem już czym zabezpieczyć motor. Trasa dość daleka, a więc musi być to koniecznie jakieś sprawdzone i profesjonalne rozwiązanie. Jak macie jakieś pomysły, to chętnie się im przyjrzę :)

xacax

Posty: 14