picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Dobry serwis samochodowy Kraków

Dobry serwis samochodowy Kraków

Cześć, kto naprawia Hondę w Krakowie profesjonalnie? Chodzi głównie o sprawy z elektryką. Diagnostyka i naprawy w jednym miejscu właściwie obowiązkowa sprawa. Szukam kogoś uczciwego do długoterminowej współpracy.

pawel253

Posty: 12

 
Bez spisania dokładnego protokołu oddania samochodu do warsztatu lepiej nawet nie zaczynać współpracy. Przy ewentualnych konfliktach protokół jest na wagę złota.

Jacuś

Posty: 21

 
Zrób obowiązkowo dokładne zdjęcia samochodu przed oddaniem do mechanika, a później posprawdzaj, jeszcze na miejscu, czy wszystko się zgadza. Nie warto ryzykować dodatkowymi uszkodzeniami.

Kitas

Posty: 15

 
Poproś mechanika, żeby cię koniecznie uprzedzić o ewentualnych dodatkowych kosztach przy naprawie. Wiadomo, że od razu wszystkiego nie da się stwierdzić. Mechanik jeszcze w czasie naprawy powinien powiadomić klienta o ewentualnej dopłacie. Jak nie ma takiego podejścia to niestety trudno o zaufanie.

misiu56

Posty: 14

 
Sprawdź koniecznie, czy warsztat nie stosuje bardzo tanich zamienników. Zawsze warto we własnym zakresie porównywać koszty części.

maniek

Posty: 6

 
Warsztat połączony z holowaniem masz bezpośrednio przy Szklarskiej 13 w Krakowie. Każdy warsztat moim zdaniem powinien zapewniać holowanie, a to wcale nie jest takie oczywiste. Z usług pana Roberta Witkowskiego korzystałem już wiele razy i za każdym razem z sukcesem. Zostawiam ci kontakt telefoniczny. Ktoś na pewno odbierze, niezależnie od pory dnia 690 948 483.

Kitas

Posty: 9

 
Proś zawsze o paragon u mechanika, bo bez tego nie masz później szans na dojście do własnych praw przy ewentualnym wystąpieniu nowych usterek po naprawie. Dużo się teraz mówi o bezpieczeństwie współpracy z mechanikiem.

Robuś

Posty: 25

 
Prosta zasada współpracy z mechanikiem. Zawsze kompletuj rachunki, bo dzięki temu masz szansę na realizację ewentualnej gwarancji.

Modniś

Posty: 21

 
Lepiej od razu w warsztacie zamawiać części oryginalne do samochodu, bo serwisy z reguły charakteryzują się niższymi stawkami. Samodzielnie nigdy części nie kupuję, bo po prostu dla klienta indywidualnego się nie opłaca.

Sebo

Posty: 21