picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

wymiana opon w brzesku, jaka firma ?

wymiana opon w brzesku, jaka firma ?

Jeśli ktoś może polecić dobry serwis samochodowy z Brzeska, z góry bardzo dziękuję. Nie wiem komu zlecić przegląd. Ostatnim razem nie byłem zadowolony z usługi. Kompletni pseudofachowcy.

djramu

Posty: 9

 
Gdy spotkała mnie poważna awaria auta biegałem jak kot z pęcherzem, żeby odnaleźć kogoś kompetentnego, kto nie narazi mnie na dodatkowe koszty. Wiecie, o co chodzi :) Teraz właśnie szukam na czarną godzinę dobrego zaufanego serwisu samochodowego w Brzesku. Zgłębiam, które serwisy polecacie :)

kondziu

Posty: 13

 
Co do wymiany opon w Brzesku to jest kilka porządnych warsztatów samochodowych. Ogólnie polecam udać się do jakiejś renomowanej firmy. Kiedy oddałem auto do pierwszej lepszej wulkanizacji, nie byłem zaspokojony. Teraz korzystam tylko ze sprawdzonych dobrze opiniowanych auto serwisów.

Poznaniaczek2

Posty: 13

 
To adres rzetelnego serwisu z wymianą opon w Brzesku http://orionserwis.pl/pl/. Mają też wulkanizację. Osobiście jestem bardzo zadowolony z usług. Można umówić się online. Na stronie mają możliwość rezerwacji na konkretny dzień i godzinę bez czekania. Profesjonalna firma.

Lupusx

Posty: 6

 
W najlepszych auto naprawach w Brzesku są mega kolejki :D A na poważnie naprawdę do poniektórych serwisów trudno się pozyskać. Można się jednakże umawiać online na konkretny termin. W kilku miejscach widziałem taką szansa.

xacax

Posty: 12

 
Jak trafisz na dobrego mechanika samochodowego w Brzesku, to na bank zrobi ci opony i będziesz zaspokojony. Ja swego czasu korzystałem z takiej opcji, lecz teraz już nie. Co do wulkanizacji nie niezmiernie orientuję się, kogo można byłoby tu polecić.

Kitas

Posty: 15

 
Jak trafisz na dobrego mechanika samochodowego w Brzesku, to na bank zrobi ci opony i będziesz zadowolony. Ja swego czasu korzystałem z takiej opcji, ale teraz już nie. Co do wulkanizacji nie bardzo orientuję się, kogo można byłoby tu polecić.

GreenTO

Posty: 7

 
A gdzie takie usługi są? Jestem zainteresowana, bo samodzielna wymiana oleju nie wchodzi w grę :) Jak coś, to napiszcie, gdzie w Brzesku można bez obaw korzystać z auto naprawy i serwisu. Szukam rzetelnego mechanika.

omen100

Posty: 6

 
Nie trafiłeś na dobrą auto naprawę w Brzesku i tyle. U mnie podobnie było z mechanikami. To branża, w której rzeczywiście trudno znaleźć rzetelnie działającą i uczciwą firmę :(

Julian

Posty: 16