picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Firma chiptuning – Koszalin

Firma chiptuning – Koszalin

Kogo polecacie w Koszalinie do zrobienia chiptunningu? Noszę się z tym zamiarem już od jakiegoś czasu i zapadła w końcu decyzja, że trzeba to zrobić. Polecicie mi kogoś konkretnego? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Niciuśś98

Posty: 12

 
Miałem okazję jeździć samochodem po tuning i trzeba przyznać że jest różnica. Więc jak widać dodawanie mocy jest możliwe. Zastanawiam się nad tym w jaki sposób to się dzieje, ponieważ nie jestem znawcą komputerów.

audi80

Posty: 8

 
Warto jest szukać wysokiej klasy specjalistów. Potrafią oni wykrzesać z samochodu prawdziwe cuda. Jaki największy skok mocy zanotowaliście? Może się ktoś pochwalić?

pawel253

Posty: 15

 
Jeżeli o mnie chodzi, to zdecydowanie w Koszalinie numerem jeden jest firma Centrum Elektroniki Samochodowej i Chip Tuning. Zrobili mi tuning i nie ma się do czego przyczepić. Wszystko działa super sprawnie. Moc się zwiększyła. Dla mnie bomba.

dudzik78

Posty: 12

 
Może mi ktoś powiedzieć z ręką na sercu jak wygląda sprawa p chip tuning? Czy faktycznie moc w samochodzie jest odczuwalnie większa? Czy ma to wpływ na spalanie? Jak to wygląda. Proszę was o informacje.

Pacothelllucia

Posty: 23

 
Warto próbować samodzielnie robić chip tuning? Czy jednak zdecydowanie lepiej zdać się na fachowców? Zastanawiam się czy mi się opłaca, z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

daron64

Posty: 11

 
O ile realnie można podnieść moc silnika podczas takiego tuning? Zastanawiam się czy t o robić, ale nie wiem czy będzie to odczuwalna różnica czy jednak nie ma sensu i nie będę odczuwał różnicy?

Miki

Posty: 15

 
Czy chiptuning jest bezpieczny? Jest jakieś ryzyko podczas takiego zabiegu? Czy jednak nie ma żadnego ryzyka i nie może się nic złego wydarzyć?

benia

Posty: 7