picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

[OFERTA] Biuro wirtualne - Promocja !!

[OFERTA] Biuro wirtualne - Promocja !!Nasza firma City Office Sp. z o.o. oferuje możliwości wynajęcie wirtualnego biura. W naszej ofercie możesz odnaleźć atrakcyjne pakiety, jakie z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. Z naszym biurem Twój biznes może mieć prestiżowy adres do celów rejestracyjnych, a także do wykorzystywania na potrzeby marketingowe.

Dodatkowo jesteśmy w stanie odbierać korespondencję, skanować ją, a także wysyłać na podany adres. Pomagamy przy rejestracji spółki, a także wynajmujemy sale konferencyjne na godziny. Nasz biurowiec zlokalizowany jest w centrum warszawy, City Office Twarda 18. Idealna lokalizacja powoduje, że Twoja firma będzie posiadała pozytywny wizerunek. W naszej ofercie są również biura serwisowane, dzięki czemu możesz mieć dostęp do przestrzeni biurowej na 15 piętrze, w pełni wyposażone gabinety, dostęp do urządzeń biurowych. Umowa może zostać podpisana na dowolny czas.

Gwarantujemy jedną i stałą miesięczną opłatę, bez żadnych ukrytych kosztów. Aby uzyskać wiecej informacji, odwiedź naszą stronę internetową www.city-office.pl.

Zob4567

Posty: 1

 

Oklimas

Posty: 7