picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

[OFERTA] Biuro serwisowane dla firm - Dla Ciebie Korzystnie !

[OFERTA] Biuro serwisowane dla firm - Dla Ciebie Korzystnie !Jesteśmy firmą City Office Sp. z o.o., jaka proponuje fachowe usługi w zakresie wynajmu wirtualnego biura. Jeżeli planujesz założyć własną działalność gospodarczą, zapraszamy do współpracy. Możemy zaoferować Państwu wirtualny adres działalności w prestiżowym biurowcu w centrum Warszawy.

Proponowane poprzez nas rozwiązanie pozwoli Wam legalnie zarejestrować działalność. Ponadto możesz zmniejszyć koszty swojej firmy, korzystając z naszego wirtualnego biura. Ceny naszych pakietów wahają się od 69 do 229 zł. Korzystając z naszego adresu, możecie liczyć na poprawienie wizerunku i rozpoznawalności Państwa działalności. W naszej ofercie dostępne są również biura serwisowane online. Ta propozycja skierowana jest dla firm, które wymagają w pełni wyposażonego biura na godziny w centrum Warszawy śródmieście.

U nas odszukasz przestrzeń biurową na 15. piętrze budynku Spektrum Tower. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do City Office Twarda 18, a także na naszą stronę internetową http://www.city-office.pl/biura-serwisowane/.

Laleczka

Posty: 5

 

brzoza78

Posty: 17