picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

[OFERTA] Kurs - Komunikacja – Step7

[OFERTA] Kurs - Komunikacja – Step7Firma PLCSpace realizująca stacjonarne kursy dla branży automatyki przemysłowej zaprasza. Nasze usługi szkoleniowe odpowiadają wymaganiom stawianym poprzez konieczność:

- programowania maszyn,
- obsługi procesów produkcyjnych,
- programowania i komunikacji sterowników PLC,
- przygotowania wizualizacji na panelach HMI,
- wdrażania systemów sterowania.

Na rynku szkoleń w obszarze Programowalnych Sterowników Logicznych wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wspaniała organizacja pracy oraz nacisk na praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem markowego sprzętu.

Oferujemy zarówno podstawowy poziom nauczania, jak i kursy zaawansowane skierowane do ludzi niezwyklej doświadczonych. Główna tematyka naszych szkoleń to: programowanie sterowników przemysłowych, systemy sterowania, wizualizacje i systemy bezpieczeństwa.

Jeżeli szukacie Państwo kursów PLC w Katowicach, Poznaniu, Gdańsku lub Warszawie zachęcamy do odwiedzenia naszej internetowej strony (link poniżej wraz z datą zbliżającego się kursu). Gwarantujemy nowoczesne podejście do kształcenia. Oferowane szkolenia są kompleksowe, dzięki czemu stanowią najlepsze przygotowanie do pracy w zawodzie.

http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/komunikacja-step7/

Zapraszamy na kurs/szkolenie:
Katowice: 18-22.11.2019

Fanatyk

Posty: 5

 

shymzzz

Posty: 24