picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

[Oferta] Szkolenie - Programowanie SIMATIC S7-300 – poziom podstawowy

[Oferta] Szkolenie - Programowanie SIMATIC S7-300 – poziom podstawowyKursy PLC oferowane poprzez firmę PLCSpace stanowią najlepsze przygotowanie do pracy w zawodzie. Jako renomowany ośrodek szkoleniowy zapewniamy uczestnikom naszych stacjonarnych szkoleń mnóstwo praktycznych ćwiczeń. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości markowego sprzętu.

Propozycja kursów z programowania sterowników przemysłowych PLC dotyczy trybu podstawowego oraz zaawansowanego. Jesteśmy w Gdańsku i Poznaniu. Ze szkoleń skorzystasz również w Katowicach oraz Warszawie.

Chcesz pracować jako pracownik utrzymania ruchu, programista, automatyk, elektryk lub elektronik? Odwiedź stronę naszej firmy szkoleniowej (poniżej adres do naszej strony wraz z datą zbliżającego się kursu) i zdecyduj, które zajęcia są Ci niezbędne.

Prowadzimy kursy z zakresu programowania, komunikacji oraz diagnostyki sterowników logicznych marki Siemens SIMATIC S7 – 300/1200/1500 w środowiskach projektowych Step7 oraz Tia Portal. W ofercie odszukasz również szkolenia dotyczące systemów bezpieczeństwa Safety Integrated. Zapraszamy do kontaktu.

http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-300-tia-portal/

Zapraszamy na kurs/szkolenie:
Warszawa: 14-18.01.2019

monichś

Posty: 5

 

Basienk45

Posty: 8