picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

[Oferta] Komputerowa diagnostyka automatycznych skrzyni biegów - firma w Krakowie

[Oferta] Komputerowa diagnostyka automatycznych skrzyni biegów - firma w KrakowieNasza Oferta:

Nasza firma to warsztat samochodowy, który jest skłonny zaproponować Państwu profesjonalne naprawy z zakresu mechaniki oraz elektryki samochodów osobowych. Specjalizujemy się również w diagnostyce i naprawie automatycznych skrzyń biegów.

Zakres naszych usług to diagnostyka komputerowa, elektryka i elektronika, naprawa silników, wymiana rozrządu, serwis klimatyzacji, serwis aut hybrydowych, wymiana sprzęgła, hamulców, a zarówno naprawy związane z układem kierowniczym i wydechowym.

Priorytetem naszej firmy jest pełna satysfakcja klientów, którzy mogą u nas liczyć na trafną diagnozę, a zarazem szybką realizację naprawy. Naszym atutem są fachowi mechanicy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, nowoczesne urządzenia diagnostyczne i staranność, którą wykazujemy się podczas wykonywania każdej usługi. Zajmujemy się autami sporo marek, m.in. Kia, Honda, Alfa Romeo, Peugeot czy Citroen.

Dane firmy:

Zachęcamy do podjęcia kontaktu z naszym warsztatem:
https://www.automotocentrum.com.pl/uslugi/skrzynie-automatyczne

Gruszek2

Posty: 8

 

serwertus

Posty: 23