picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

[Oferta] Biura rachunkowe - Sosnowiec - Zapraszamy!

[Oferta] Biura rachunkowe - Sosnowiec - Zapraszamy!

Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie jest fachową, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi księgowe poprzez wysoko wykwalifikowaną, prężną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie, poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry pracującej w księgowości od 1999 roku. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany poprzez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC. Wspomagamy firmy w zakresie prowadzenia działalności, stosownego zarządzania oraz podejmowania poprzez nie racjonalnych decyzji gospodarczych. Jesteśmy z naszymi klientami od momentu "pomysłu na firmę" poprzez pomoc w jej rejestracji, adaptację na rynku, po realizację wytyczonych celów. Towarzyszymy w ciężkich chwilach, pierwszych niepowodzeniach i pierwszych sukcesach, by potem z satysfakcją obserwować, jak firma osiąga stabilizację gospodarczą oraz generuje zyski. Wspomagamy naszą wiedzą, służymy radą i przede wszystkim dbamy o przestrzeganie przepisów prawa podatkowego z uwzględnieniem optymalizacji podatkowej.

Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o znaczących terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.

Świadczymy usługi z zakresu:

podatkowej księgi przychodów i rozchodów
ksiąg rachunkowych
ryczałtu ewidencjonowanego
rejestru zakupu i sprzedaży VAT
ewidencji środków trwałych i wyposażenia
deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, JPK
sprawozdań finansowych
dokumentacji i rozliczeń z ZUS
obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
wyprowadzania zaległości podatkowych
sprawozdań statystycznych do GUS
rocznych zeznań podatkowych polskich i zagranicznych
pomocy przy rozpoczęciu działalności
innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

Rozliczamy transakcje krajowe, unijne, eksport i import.
Obsługujemy spółki z o. o., spółki cywilne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.
Wśród naszych klientów znajdują się pomiędzy innymi firmy transportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i dużo innych.

Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siewierz, Myszków, Zawiercie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Radzionków, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śl. Tarnowskie Góry, Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Pszczyna, Katowice i nie tylko.

Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak:
Niemcy,
Wielka Brytania,
Holandia.

KAWECCY s.c.
ul. Wolności 109
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668.
https://kaweccygroup.pl

lelitos

Posty: 3

 

Boss

Posty: 9