picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

łóżko medyczne, polecicie ?

łóżko medyczne, polecicie ?

Poszukuje łóżka medycznego, które ma wymiary 210x100. Osoba, która ma leżeć waży nieco ponad sto kilogramów.

Babeczka

Posty: 6

 
Z tego, co mi wiadomo łóżka medyczne są przeznaczone dla osób do stu trzydziestu kilogramów wagi. Jeśli ktoś jest cięższy to nie wiem, co wykonać? Może taka firma, która wynajmuje łóżka będzie miała jakąś propozycje? Na pewno warto się wówczas do nich zgłosić. Mają dostęp do przeróżnych modeli łóżek rehabilitacyjnych.

pawel253 

Posty: 11

 
Najlepiej się zorientować czy szpital nie da takiego łóżka. Jeśli nie to nie pozostaje nic innego jak udać się do wypożyczalni. Tam zawsze i na wszystko są przygotowani.

Adi666

Posty: 5

 
Korzystałem z oferty wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych i jestem niezwykle zadowolony. Cena nie pamiętam, jaka była, bo my to braliśmy na kilka miesięcy. Wiem, że na każdy dzień były to jakieś grosze. Kupno łóżka to byłby dla nas zbyt duży wydatek.

cezar

Posty: 25

 
Państwo powinno osobom, które mają leżeć w domach zapewnić łóżka. Wtedy byłoby to sprawiedliwe, ale niestety nie ma, co na to liczyć. U nas babcia leżała dwa lata w łóżku i żeby je otrzymać to było sporo kombinacji. Takie są niestety realia.

kondziu

Posty: 3

 
Wygodne i komfortowe łóżka szpitalne ma firma https://wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl. oni są w stanie nam wynająć łóżko w bardzo dobrej cenie.

dublerek56

Posty: 12

 
Dziś można wszystko wynająć na określony przez siebie czas. Może to być wózek inwalidzki, kule czy nawet wspomniane łóżko szpitalne. Wystarczy zgłosić się do firmy, jaka się tym zajmuje i dają nam to, czego szukamy.

Kerty67

Posty: 5