picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Psychoterapia Michałowice - POMOCY!!!

Psychoterapia Michałowice - POMOCY!!!

Poszukuję psychoterapeutki z Michałowic. Zależy mi na terapii małżeńskiej. Jak znacie kogoś, kto Wam pomógł, napiszcie.

Mariusz

Posty: 10

 
Podjęliśmy z mężem terapię par w Warszawie Ursus. Jak na razie udało nam się rozwiązać największy problem, nad którym tak faktycznie sami się nie zastanawialiśmy. Dlatego taka pomoc jest niezbędna.

Hihi_WWW

Posty: 24

 
Też znalazłem się w sytuacji, która zmusiła mnie do kontaktu z psychoterapeutą w Warszawie Skorosze. Polecam takie spotkania, bo rzeczywiście dają człowiekowi zatrzymać się na chwilę i poukładać to, co się zepsuło. Polecam.

Tomcio

Posty: 23

 
Pani Wioletta Szczerbińska psychoterapeuta z Warszawy Skorosze to człowiek, który nauczył mnie na nowo życia. Zresztą powtarzałam Jej już to sama, ale tu kiedy mam okazję, robię to jeszcze raz i serdecznie polecam.

yarpen2

Posty: 22

 
Z pomocą psychologiczną Michałowice, a dokładnie dzięki pani Wiolecie odzyskałam równowagę psychiczną po śmierci męża, za co nie wiem jak dziękować. Panią Wiolettę polecam wszystkim utrapionym.

wisła1905

Posty: 13

 
Mnie wystarczyła pomoc psychologa skype. Problem nie problem, trudno mi było żyć z pewnym faktem, na który terapeutka idealnie mi odpowiedziała i obecnie weselę się już, iż żyję i jestem.

syrena88

Posty: 12

 
Szukając pomocy psychologa Komorów, nie omińcie tego gabinetu http://psychologpomaga.waw.pl. Dzięki tej Pani i oczywiście mojemu silnemu uporowi dobrnęliśmy do końca terapii, jaka miała coś około naście spotkań. Natomiast teraz jest już dobrze. Bardzo dziękuję, a Panią Wiolettę serdecznie polecam innym.

mariuseus

Posty: 27

 
Pomoc psychologa online? Świetne rozwiązanie, bardzo mi się podoba, gdzie szukać takich psychologów. Jak to zrobić, piszcie. Czy trzeba się jakoś umawiać?

Ciapek

Posty: 5