picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

Wygodniś22

Posty: 1

 
Czyszczę zęby regularnie w https://kse.dental/ i posługują się najnowszymi technologiami. Nie mam żadnej nadwrażliwości, dziąsła mnie nie bolą po higienie, wygląd zębów z czasem się poprawia i znikają trudniejsze przebarwienia. Trudno o lepszy wybór we Włocławku moim zdaniem. Przyjmują przy ul. Starodębskiej 10.

namedal6

Posty: 14

 
Zauważyłam, że mam tendencję do sprawdzania wszystkich zębów. Już miała przypadek, że sobie takim ruszaniem zęba uszkodziłam. Warto monitorować, co się dzieje na rynku stomatologicznym. Do nas generalnie przyjeżdżają klienci zagraniczni, więc jakość wysoka.

Gucio

Posty: 6

 
Jak zaczniesz oszczędzać na leczeniu zębów to później pojawią się znacznie poważniejsze schorzenia. Tak to właśnie wynika z mojego doświadczenia.

gruszk56

Posty: 7

 
Dopasowane kolorystycznie wypełnienia tylko i wyłącznie, bo w przeciwnym wypadku dziwnie to wygląda. Ja przy myciu zębów nawet widziałam różnicę i musiałam zmienić.

znamsienatym

Posty: 33

 
Trzeba robić tak uzupełnienie, żeby możliwie najbardziej pasowało, bo czasami człowiek zaczyna seplenić, albo policzki się wypełniają dziwnie. Przerabiałem coś takiego i niestety musiałem w innym gabinecie poprawić.

Lalka

Posty: 5