picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Poszukuję sprawdzonego ginekologa z Wrocławia

Poszukuję sprawdzonego ginekologa z Wrocławia

Kogo polecacie, jeśli chodzi o ginekologa z USG we Wrocławiu? Mam nadzieję, że mi pomożecie. W przychodni nie chcę się leczyć. Tym bardziej dlatego, że u nas nie ma nikogo kompetentnego.

Kobitka22

Posty: 7

 
Wiem, co znaczy szukanie zaufanego gabinetu ginekologicznego. Przeszłam rzeczywiście niezmiernie mnóstwo i z całego serca polecam tego ginekologa we Wrocławiu http://ginekolog-michalik.pl. Pomógł i w zasadzie od razu rozpoznał w czym rzecz.

Laleczka

Posty: 7

 
To dobrze ci mówią, bowiem tak jest bezpieczniej. Osobiście taką prywatna opiekę uważam za najlepszą i najbezpieczniejszą. Jesteś z lekarzem pod przysłowiowym telefonem. A co do pytania. Jak się zdecydujesz na prywatnego ginekologa we Wrocławiu, to płacisz za wizytę, a jak ci robi usg czy różne badania to dodatkowe koszty.

bunia98

Posty: 21

 
Ja nie mam jakby teraz wyboru, albowiem na badania w przychodni musiałabym zbyt długo czekać. Nie jest ciekawie z moim zdrowiem, wobec tego jak znacie ginekologa we Wrocławiu, któremu można zaufać, to chętnie skorzystam.

brzoza78

Posty: 17

 
To nie jest problem, bo akurat jeśli chodzi o ginekologa z USG we Wrocławiu, to na pewno znajdzie się mnóstwo specjalistów. Ja szukam zaufanego lekarza. Wiem, że podobno mężczyźni są lepsi, ale nie mam odwagi na wizytę w takim gabinecie. Znajome chodzą i chwalą sobie, a ja jakoś nie mogę.

edziu

Posty: 4

 
To widzę, że jest problem ze znalezieniem ginekologa z USG we Wrocławiu? Jak coś, to ja również czekam na namiary na dobrego lekarza. Już w I trymestrze ciąży mam zlecone badanie. Może rzeczywiście czas przenieść się z przychodni do dobrego prywatnego gabinetu.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
To dobrze ci mówią, bo tak jest bezpieczniej. Osobiście taką prywatna opiekę uważam za najlepszą i najbezpieczniejszą. Jesteś z lekarzem pod przysłowiowym telefonem. A co do pytania. Jak się zdecydujesz na prywatnego ginekologa we Wrocławiu, to płacisz za wizytę, a jak ci robi usg czy inne badania to dodatkowe koszty.

alklu7

Posty: 6

 
Bałam się diabelsko. Trafiłam do szpitala i niestety wyszło to, co mojej mamie. Teraz mam mnóstwo badań ginekologicznych do zrobienia. Również czekam, aż któraś z was poleci dobrego ginekologa z USG we Wrocławiu.

Lupusx

Posty: 4