picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

Zastanawiam się z moimi skórnymi problemami, by sięgnąć po jakąś alternatywę dla naszej europejskiej medycyny, bo nic mi nie pomaga, może coś z dalekiego wschodu, ale też w ciemno nie chce wybierać. Więc jeśli coś pod tym kątem jesteście w stanie podpowiedzieć to dajcie znać.

Matusiński

Posty: 1

 
Warto szukać takich miejsc, gdzie jest medycyna chińska, ale pracujące tam osoby to faktycznie lekarze a nie tylko osoby, które próbują lekarzy udawać.

Mechanik

Posty: 15

 
Zgadzam się z innymi, że nadal brakuje tych miejsc, gdzie profesjonalne zabiegi z medycyny chińskiej są prowadzone. Choć akurat Warszawa wypada nieźle, osobiście mogę z czystym sumieniem polecić www.przychodnianarantem.pl. Świetne miejsce.

czdeRRR

Posty: 4

 
Jest sporo tych miejsc, gdzie promowana jest chińska medycyna więc pewnie jak poszukasz to i dla siebie znajdziesz wsparcie na tym polu. Natomiast warto wiedzieć z kim nawiązuje się współprace.

englandrm

Posty: 5

 
Szukaj miejsc, gdzie maja uprawnienia do leczenia i praktykują właśnie chińską medycynę. To zawsze będzie najbezpieczniejszy wybór.

Tomcio

Posty: 23

 
W medycynie tybetańskiej czy mongolskiej liczyć się będzie doświadczenie i wiedza. To tak naprawdę kluczowa kwestia, by mieć kogoś kto dobrze zna temat i zagwarantuje profesjonalna medyczną pomoc.

wawrzyn56

Posty: 8