picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Producent kory, sprawdzona firma ?

Producent kory, sprawdzona firma ?

Witam, szukam sprzedaży kory ogrodowej w Bydgoszczy. Wiem, że nietrudno znaleźć w sieci, ale chodzi mi o sprawdzone miejsce. Jak znacie firmę godną polecenia, czekam i dziękuję.

tyuMer

Posty: 14

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora prosto od producenta, dlatego tym bardziej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

Buła

Posty: 24

 
No to bardzo dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, że najlepsza jest zwykła kora.

ireczuś34

Posty: 15

 
Jeśli mam ocenić tego producenta kory w Bydgoszczy, to serdecznie wszystkim polecam. Nie mam nic do zarzucenia. Zawsze na czas dociera do mnie zamówienie, a co do jakości też nie mogę się przyczepić. Dbam o swój ogród i w tym sezonie nie będzie inaczej.

pawel253

Posty: 20

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bo ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza oferta na rynku. Są oczywiście inne, ale kora sosnowa zasługuje na wielkie uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

NanoPIK

Posty: 13

 
Jak ktoś potrzebuje kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, że sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, dlatego zyskali miano dobrej firmy, która dba o klientów, a nie tylko o swoje zyski.

Fanatyk

Posty: 16

 
Też biorę korę prosto od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, wobec tego nie poszukuję nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, iż producenci niezwyklej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

matek562

Posty: 10

 
Miałem spore problemy ze znalezieniem dobrej jakości kory sosnowej workowanej. Dopiero właśnie znalazłem tę ofertę i okazała się bardzo ok w porównaniu z innymi. To rzeczywiście jest kora sosnowa bez żadnych domieszek. Teraz rzeczywiście mogę powiedzieć, że jestem zadowolony ze współpracy z producentem :)

Zas

Posty: 24

 
Mnie też oferta tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu zwłaszcza, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim wypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, bo dowóz mam za free :)

sonicsquad

Posty: 25