picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

choinka żywa na święta, polecacie ?

choinka żywa na święta, polecacie ?

Co sądzicie o świerku srebrnym w ogrodzie? Jeśli orientujecie się, jak wygląda jego uprawa, piszcie. Podoba mi się, ale nie wiem, czy się przyjmie w naszych warunkach. Gdzie kupić sadzonki?

Miki

Posty: 9

 
Też jestem na etapie poszukiwania krzewów ozdobnych. Interesują mnie tylko sadzonki łatwo od producenta, żebym miała pewność, że posadzę i się przyjmą. Jeżeli polecacie jakieś fajne odmiany, to piszcie. Czekam.

Klasowe34

Posty: 7

 
Jestem tego samego zdania. Mam nadzieję, że masz jakiegoś zaufanego w okolicy. Nie polecam sadzonek krzewów ozdobnych z marketów. To pieniądze wyrzucone w błoto. Faktycznie lepiej nawet online zakupić w hurtowni.

Kitas

Posty: 10

 
Z tego, co wiem, to najlepiej uderzyć prosto do producenta sadzonek krzewów. Podpytuję znajomych, bo dopiero od tamtego roku mam ogród i zaczynam tę przygodę. Od jakości sadzonek bardzo wiele zależy :)

Kruk

Posty: 40

 
No nie da się ukryć, szczególnie jeżeli chodzi o sadzonki borówki amerykańskiej lub różne owocowe. Mam nadzieję, że uda mi się odszukać dobrego producenta. Również szukam odpowiedniego źródła. Nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu, który zniechęciłby mnie do prowadzenia mojego nowego ogródka :)

CHatka-eKo

Posty: 31

 
Jakość sadzonek jest najważniejsza, dlatego z daleka omijam markety. Szczerze już niejednokrotnie nacięłam się i nie mam zamiaru popełniać kolejny raz błędu. Korzystam z hurtowni sadzonek, bo wiem, że to miejsce sprawdzonego gospodarstwa ogrodniczego. Polecam znaleźć sobie jakiegoś ogrodnika z okolicy. Tak jest najpewniej.

Kruk

Posty: 27

 
Jakość jest bardzo ważna. Pamiętaj, że jeśli chodzi o sadzonki krzewów to możesz kupić je w sprawdzonej hurtowni prowadzonej przez sprawdzonych ogrodników. Nigdy nie kupowałam w centrach ogrodniczych. Sadzonki są tutaj źle przechowywane i tracą na jakości. Najlepiej prosto od producenta. Masz wtedy pewność.

Czarek

Posty: 15

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, ale uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam odszukać sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

serwus45

Posty: 11

 
http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php to link do gospodarstwa ogrodniczego. Kupisz tu wyjątkowo jakościowe sadzonki borówki amerykańskiej. Polecam, ponieważ osobiście u nich kupuję. Jest ok.

saradonin

Posty: 5

 
Żywą choinkę na święta można kupić również online. Bez różnicy czy to detal, czy hurt. Polecam, bo wtedy masz pewność, że kupisz ładną choinkę, którą po świętach można również posadzić do ziemi. Nie kupuję pod marketami i na straganach. Naprawdę taki wybór się opłaca, zwłaszcza że za podobną cenę kupujesz piękną zdrową choinkę.

Ptaszyna

Posty: 10