picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sadzonki borówki amerykańskiej, sprawdzona firma ?

Sadzonki borówki amerykańskiej, sprawdzona firma ?

Jeśli możecie polecić mi konkretnego, rzetelnego sprzedawcę świerku srebrnego, to bardzo dziękuję za pomoc. Wiem, że nieliczni go oferują i mają wysokiej jakości te drzewa.

Złoty

Posty: 12

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

johncena67

Posty: 15

 
Znakomicie się składa, bowiem właśnie szukam oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

Czertuś_00

Posty: 18

 
W sklepach bywa faktycznie różnie, a już na pewno w marketach. Trafiłam na kiepskiej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, więc w tym roku będą nici z owoców. Planuję też właśnie odnaleźć jakieś zaufane miejsce, gdzie będę mogła kupić faktycznie dobrego gatunki sadzonki. Wolę już więcej zapłacić i mieć pewność, że są zdrowe.

luke130

Posty: 35

 
Po żywą choinkę na święta widać, iż najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, ale chyba kosztowne jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

dyduch33

Posty: 32

 
Ja mam jodłę kaukaską w ogrodzie, ma już około 4 metrów. Wiem, że potrafi urosnąć nawet do 10. Najwięcej uciechy mają dzieci z szyszek :) Super polecam, pięknie się prezentuje i nie żąda żadnych zabiegów pielęgnacyjnych :)

serbuś

Posty: 12

 
Tutaj mają naprawdę dobre sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, ale w ogóle ogólnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

dspk666

Posty: 22

 
Ogólnie też ich polecam, znam to miejsce, bo kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się bardzo dobrze :-) dlatego warto mieć ich ofertę na uwadze.

Grooby

Posty: 23

 
Odnośnie cen sadzonek krzewów ozdobnych to są różne i wcale nie do końca w marketach najniższe. Ja nie korzystam z marketowych ofert, wolę sadzonki od producentów.

Damiano

Posty: 20

 
W sporo miejscach szukałam opinii o sadzonkach jagody kamczackiej. I wiem, iż koniecznie trzeba znaleźć idealne źródło :) Trudno o dobrą jakość gdzieś w markecie itp. miejscach. Akurat z polecanego przez was gospodarstwa korzystałam, kupowałam tam krzaczki ozdobne, pierwsza klasa, dlatego całą ich ofertę też polecam.

jommen

Posty: 19