picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

Jareczkoww

Posty: 3

 
Ćwiczę koordynację głównie, staram się całkowicie wyprostować kręgosłup, dużo rozciągania. Ostatnio standardowe rozciąganie uzupełniłem o platformę do balansowania https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_AKCESORIA-TRENINGOWE-173.html i szkoda, że wcześniej nie ogarnąłem. Świetna sprawa przy problemach z równowagą. Można ustabilizować sylwetkę, co się nawet odbija pozytywnie na treningu siłowym. Polecam bardzo dla osób zaangażowanych w praktycznie codzienną aktywność fizyczną.

waleria

Posty: 15

 
Fajne wskazówki dotyczące rozbudowy domowej siłowni masz na blogu K-Sport. Ciekawa polska marka. Mam doświadczenie z ich poręczami to przyznam, że ryzyko kontuzji ograniczone do absolutnego minimum.

wisła1905

Posty: 17

 
Zawsze mi w domu brakowało motywacji, żeby się zebrać do treningu. Jak gdzieś musisz wyjść to jest łatwiej dla psychiki.

fuey

Posty: 14

 
Nie wyobrażam sobie już życia bez własnej siłowni. Przysiady, klata, hantelki na resztę i masz pozamiatane :) U mnie domowa siłka się zwróciła po trochę ponad roku i jestem bardzo zadowolony z wyników. Warto spróbować czegoś nowego po prostu.

Warszawiak

Posty: 7

 
Do piwnicy najlepiej się przenieść, jak masz większą. Już słyszałem, że u mnie w okolicy działa kilka takich amatorskich siłowni i nawet się zrzucają wspólnie na nowy sprzęt. Zależy, jakie masz podejście.

moccc45

Posty: 12

 
Ławeczka, hantle, gumy na podłogę i jakiś mocniejszy expander, ewentualnie drążek wkręcany do ściany dla bezpieczeństwa i masz naprawdę spoko zestaw.

Hoteowo24h

Posty: 26

 
Możesz poprosić trenera personalnego, żeby ci pomógł zaplanować trening domowy. Wiem, że wiele osób tak teraz podchodzi do sprawy. U mnie karnety bardzo drogie, więc domowa siłownia to jak najbardziej optymalne rozwiązanie.

aLIMER56

Posty: 7