picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

idealne tętno bieganie, znacie ?

idealne tętno bieganie, znacie ?

Dzień dobry, ostatnio zacząłem sporo biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy idealne tętno ma wpływ na bieganie? Jak sprawdzić tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

Marys56

Posty: 2

 
Powiem Ci, że pożądane byłoby sobie sprawdzić dobre tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

pawel253

Posty: 10

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezmiernie źle wpływa na nasze zdrowie.

Motospec

Posty: 5

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

opert34

Posty: 5

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezwykle dużo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

miskowiec45

Posty: 3

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

benia

Posty: 6

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

sląskwroc88

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

muzyczny55

Posty: 12

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Posty: 7

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

CHatka-eKo

Posty: 10