picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Czy wyposażenie małej, domowej siłowni to wymagająca, droga sprawa? Jak myślicie?

Booss23

Posty: 8

 
Zaczynałem od maty i piłki gimnastycznej. Z kanałami sportowymi na YouTube można sporo zdziałać. Mnóstwo intensywnych ćwiczeń rozciągających. Niestety rozbudowana siłownia to zawsze szybszy progres dla sylwetki i kondycji.

michał

Posty: 5

 
Założyłem mini siłownię w pokoju, bo po prostu czasami nie ma motywacji, aby iść na trening, a w domu nawet kilkanaście minut treningu daje już jakąś tam ulgę psychiczną, że się utrzymało dyscyplinę.

amrmas22

Posty: 7

 
Orbiterek mi się fajnie sprawdza, bo oglądam filmy i jeżdżę praktycznie całymi weekendami. Nie znam lepszego rozwiązania do szybkiego spalania tłuszczu.

NBA-dresy

Posty: 10

 
Boks i kalistenika, a formę w domu bez problemu zrobisz na poziomie mistrzowskim można powiedzieć. Jeżeli chodzi o worek to na pewno Bushido, ale koniecznie oryginalny. Jak jesteś wysoki to ten ci się przyda https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/54,mocny-worek-treningowy-bokserski-150-bushido-pusty. Niezawodny, nawet przy wyprowadzaniu potężnych ciosów. Nic mi się z nim od lat nie dzieje. Najlepszy model z tej serii.

włodek

Posty: 13

 
Sztanga, obciążenia, hantle i ławeczka regulowana. Do tego, jak dodasz uchwyt na sztangę, najlepiej wysoki, żeby móc przysiady zrobić to idealna sprawa.

Speedy_UT

Posty: 20

 
Jak chcesz się nieco szybciej rozwinąć to wałki do automasażu mięśni obowiązkowo. Przyśpieszają znacząco regenerację i ograniczają ryzyko kontuzji.

Zas

Posty: 24

 
Zależy na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Na czym ci zależy? Jak na kondycji to bieżnia, worek bokserki i jedziesz z instruktorem internetowym. A jak siłowy trening typowo to lepiej jednak na siłownię się zapisać.

alus

Posty: 9

 
W warunkach domowych przy treningu trudno o właściwy poziom postępu, więc przydadzą się kamizelki obciążeniowe, jakieś dodatkowe ciężary nakładane na nadgarstki, stopy. Do kupienia w niskiej cenie, a wystarczy ci na długie lata.

Iwona3

Posty: 11