picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

Jeśli wynajmowaliście ostatnio mieszkanie i możecie podpowiedzieć, gdzie ewentualnie znaleźć można dużo ofert to dajcie znać jak to wygląda i gdzie ewentualnie można tych ofert szukać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo nie chce też w nieskończoność szukać i przeglądać oferty więc jak macie jakiegoś agenta, którego możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Ycomojo

Posty: 2

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie.

Namo

Posty: 21

 
Wybór agencji, by sobie sprawę ułatwić to domena wynajmujących a tak naprawdę najemca często jest tutaj bez wyjścia i to czy będzie agencja czy nie to już wynik tego jakie mieszkanie się danej osobie spodoba.

czesterk

Posty: 6

 
Niestety agencje walą sobie takie prowizje, że to masakra, więc jak da się coś przy ograniczonych kosztach zorganizować to na pewno będzie to dobre rozwiązanie.

Michaś

Posty: 3

 
Szukaj w serwisach ogłoszeniowych, tam wiele różnych mieszkań na pewno będzie do wyboru, jak trochę czasu poświęcisz to pewnie jakieś atrakcyjne mieszkanie uda się wybrać.

dermu34

Posty: 27

 
Na pewno wygodna będzie współpraca z serwisem www.OfertyHome.pl. Fajnie zorganizowany serwis z bogatą bazą ofert. Duża wygoda miedzy innymi dlatego, że nie będziesz musiał dużo poświęcać na szukanie ofert, nie ma też do płacenia wielkich prowizji jak w innych biurach, tylko jedna opłata 260 złotych i w ramach tej opłaty można otrzymać od nich dostęp do ofert, które maja.

Klara323

Posty: 4

 
Ja zawsze wynajmuje z agencją, dużo sprawniej można wyłapać jakieś sensowne oferty jakie będą dostępne.

Aweeee

Posty: 6