picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

depilacja laserowa w Gdańsku, poszukuję

depilacja laserowa w Gdańsku, poszukuję

Jestem w ciąży i zastanawiam się czy może poddać się depilacji laserowej w Gdańsku? Mam upatrzony salon.

Kruk

Posty: 2

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, zatem, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

Kitas

Posty: 20

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

zbychu6

Posty: 19

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, niemniej jednak bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, zatem nie polecam innym. Może dzisiaj jest w przeciwnym razie? Nie wiem.

Warszawiak

Posty: 7

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dziś moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

benia32

Posty: 13

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

prymusek

Posty: 14

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, albowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

beata77

Posty: 9

 
Lubię być naturalna, wobec tego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, lecz chyba był jakiś słaby, bo dopiero po paru razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, iż jeśli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

mikuś89

Posty: 10

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

Jacuś

Posty: 2