picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dzbanek filtrujący, jaka firma ?

dzbanek filtrujący, jaka firma ?

Widziałem, że są filtry do butelek dafi, czyli to, co mam jest wymienne? Wiecie coś o tym? Myślałem, że to jednorazowe, ale teraz już sam nie wiem jak to wygląda.

alilcjaa

Posty: 1

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko przez Internet i naprawdę bardzo dużo zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

Karwan

Posty: 3

 
Kupuje kilka razy w roku dafi filtry do butelek i jest wszystko w porządku. Wytrzymują długo, dlatego są opłacalne. Mam czystą wodę, a właśnie na tym najbardziej mi zależało, dlatego polecam Wam wszystkim. Filtrowanie to tylko kilka minut i już można się cieszyć czystą wodą, na jakiej przecież każdemu powinno zależeć.

Posty: 7

 
Oferty z butelką filtrującą można znaleźć na https://sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca-0-7-l-z-2-filtrami-mietowa.html. Wszystko jest tutaj opisane, dlatego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

Dagmara87

Posty: 7

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

seb121

Posty: 7