picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

mechanik w Szczecinie, poszukuję

mechanik w Szczecinie, poszukuję

Stuka mi coś w zawieszeniu. Przejrzałem, ale nie widać nic, co by wskazywało na zużycie. Nie wiem, co mam robić?

Sis45

Posty: 5

 
Jeśli są problemy z silnikiem to mechanik ze szczecina z tej strony https://auto-mis.szczecin.pl nam pomoże. Przynajmniej mnie pomogli i jestem bardzo zadowolony.

Misieczek

Posty: 5

 
Większa część napraw robię sam, ale jeżeli zaczyna psuć się coś w silniku to nie dam już rady. Wówczas tylko pomoc specjalisty ma sens. Tutaj konieczne jest doświadczenie, bo wtedy można bardzo szybko zaleźć przyczynę awarii i starać się to bardzo szybko naprawić.

Jasio234

Posty: 9

 
Wybór mechaników w Szczecinie jest bardzo dużo. Na pewno każdy znajdzie dla siebie takiego, który jest najlepszy. Każdy ma swoje kryteria i oczekiwania.

Mariusz

Posty: 10

 
Miałem auto na gaz i nigdy więcej. Ciągle były problemy. Dobrze, iż miałem mechanika w Szczecinie i on mógł mi naprawić silnik. Troszkę mnie to kosztowało.

Kitas

Posty: 4

 
Mam nowe wozy zarówno korzystał z oryginalnych serwisów i nie jestem w stanie Wam pomóc. Na takich serwisach autoryzowanych też jest różnie, niemniej jednak to już temat na inną okazję.

Warren1987

Posty: 6

 
Mówią, że rozrząd na łańcuchu jest bezawaryjny, lecz jakoś nie mogę tego potwierdzić, mnie się łańcuch wyciągnął po niecałych stu tysiącach. Jakaś wada fabryczna była chyba.

Gargamel5

Posty: 3

 
Nie znam się na naprawach, ale wiem, że jest mechanik ze szczecina, który zna się na rzeczy. Ceny ma atrakcyjne i szybko działa. Niestety żeby się do niego dostać często trzeba ustawić się w kolejce. To tylko potwierdza, że zna się na naprawach i klienci chętnie z jego usług korzystają. Wyśle później namiary na ten warsztat samochodowy.

batmann

Posty: 5

 
Mam inne przeżycia związane z mechanikami. To, dlatego jeżeli coś tylko mogę to naprawiam sam. Te grubsze naprawy zostawiam mechanikom, natomiast zanim oddam takiego auto to wszystko faktycznie niezwykle dokładnie sprawdzać. Nie mam do nich jakoś większego zaufania.

adam_r

Posty: 6