picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

[OFERTA] Projektowanie wnętrz - Gdynia - Tutaj WARTO!

[OFERTA] Projektowanie wnętrz - Gdynia - Tutaj WARTO!Biuro projektowe duszynska.com.pl zachęca wszystkich klientów do sprawdzenia oferty. Jeżeli konieczne jest doświadczone projektowanie wnętrz to się tym zajmę. Jestem osobom, jaka zajmuje się do lat projektowaniem, dlatego wiem jak się to robi. Moi klienci są bardzo zadowoleni z tego, że im pomagam. Słucham, które mają potrzeby i tworze wszystko według wybranego stylu.

Działam w trójmieście. Bez kłopotów mogą dojechać do klientów w Gdańsku czy też w Gdyni. Osoby zainteresowane moją ofertą zachęcamy do sprawdzenia strony indenowej. Mogę przyjechać na umówione spotkanie, lecz mogę również zaoferować swoje usługi online. Proponuje swoim klientom trzy pakiety projektowe: Emerald, Koralowy oraz Złoty.

Uwzględniam w projektach wszystkie wymagania klientów. Tworze w zależności do wybranego pakietu wizualizacje 2D lub 3D. Nasza współpraca może się zakończyć po wykonaniu projektu wykonawczego, lecz mogę również zaoferować nadzór autorski nad projektem. Dostosowuje usługi do potrzeb moich klientów. Zapraszam.

Julian

Posty: 3

 

Andziaaan

Posty: 12