picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Restauracja Tarnów

Restauracja Tarnów

Czołem! Restauracja w Tarnowie, a najlepiej na starówce potrzebna! Gdzie chodzicie coś zjeść w tych okolicach? Planuję wyjść z żoną w okolicach weekendu na jakąś kolację i szukam odpowiedniego miejsca.

andrew66

Posty: 10

 
Coś mi koleżanka ostatnio mówiła o dobrej restauracji na pl. K. Wielkiego, ale nazwy nie pamiętam. Będziemy tam chciały pójść w przyszłym tygodniu, jesteśmy już wstępnie umówione, także dam znać co to dokładnie za lokal i jak było.

amrmas22

Posty: 19

 
Może spróbuj w Pasażu Tertila na starówce. Dobre jedzenie, miła obsługa i w ogóle podoba mi się jak jest ten lokal zaaranżowany. Dużo miejsca, przestrzeń, wygodne stoliki. Dużo zdjęć restauracji jest na ich portalu pasaz-tarnow.pl. Z takich rzeczy w menu, które mógłbym polecić to na pewno stek. Według mnie i nie tylko mnie jest to najlepiej zrobiony stek w mieście.

Mikusińska

Posty: 10

 
Szczerze powiem, że mam w planie otworzenie restauracji w Tarnowie na starówce, więc może za jakiś czas będę mógł zaprosić do siebie. Lokal już mam wstępnie zarezerwowany, ale jeszcze daleka droga do uruchomienia działalności.

mirekp2005

Posty: 15

 
Podłączam się pod pytanie – też z chęcią bym jakieś ciekawe miejsce odwiedził. Mam kilka lokali które lubię, ale raczej nie mam takiego efektu wow, tam to warto pójść i w ogóle super. Raczej jest sporo restauracji dość przeciętnych u nas w mieście.

Alim45

Posty: 13

 
Na miasto na obiad to raczej nie chodzę, jeśli już nam się w domu nie chce robić to zamawiamy z dowozem, a wtedy to najczęściej pizza wchodzi w grę, ewentualnie jakiś kebab..chociaż kebaby to są aktualnie trochę passe..

dobasz

Posty: 17