picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

sztukateria gipsowa

sztukateria gipsowa

Sztukateria gipsowa waszym zdaniem, tak czy nie do aranżacji wnętrz?

TomekK

Posty: 1

 
Gips bardzo ok się sprawdza, trudniej też o pomyłki wzornicze. Nie musisz oczywiście na gotowce stawiać. Spróbuj indywidualnych projektów, jak masz konkretną wizję, inspiracje.

Orange444

Posty: 6

 
To prawda. Mi się praktycznie każda lepsza restauracja kojarzy właśnie z dużymi wnętrzami i sztukaterią. Klasa sama w sobie.

demon666

Posty: 6

 
No właśnie dobrze mi się pracuje na sztukaterii w wykończeniu wnętrz, bo to najczęściej bardzo lekkie elementy. Też polecam.

izzy86

Posty: 24

 
Jak masz jakieś wady techniczne w nieruchomości, czy to mieszkalnej, czy komercyjnej możesz porozmawiać z warszawską pracownią Decor Service i ogarną Ci na to sztukaterię. U mnie się sprawdziło, bo wziąłem lokal z wyraźnymi brakami, ale sztukateria to w takim wypadku idealne uzupełnienie. Zależy, jak kombinujesz, ale można sztukaterią chyba najwięcej zrobić pod kątem odbioru wnętrza.

TomekK

Posty: 13

 
Gładka sztukateria i montaż bez wyraźnych łączeń według mnie rewelacja, ale do tego potrzeba już odpowiedniego know how, kontaktu do artystów sztuki sztukateryjnej, a nie typowych budowlańców.

edyta123

Posty: 6