picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

unikatowa gotowa biżuteria

unikatowa gotowa biżuteria

Witajcie! Od dłuższego czasu wykonuję biżuterię, prowadzę też bloga, gdzie umieszczam foto swoich dzieł ;) Szukam sklepu z dużym wyborem dobrej klasy półfabrykatów, głównie do produkcji kolczyków. Gdzie zamawiać w dobrej cenie?

Fifeczek2

Posty: 17

 
Ja się noszę z zamiarem, żeby samej zacząć tworzyć swoje pomysły na biżuterię. O ile właśnie pomysły i projekty w głowie to mam, o tyle się boję, że nie będą potrafiła ich wprowadzić w życie. W sensie – mam poczucie, że brakuje mi takiego talentu manualnego...

krzysztofh

Posty: 29

 
Tia, z różnymi dostawcami miałam do czynienia niestety. Czasami to mi się takie bigle trafiały, że nie szło ich w ogóle podczas prac wykorzystać, bo pękały;/ Takie solidne i porządne elementy udało mi się znaleźć jakoś ostatnio na stronie www.newcraft.eu. Srebro 925, więc nie jakaś tam lipa. Warto tutaj poszperać, bo jest z czego wybierać, można poszaleć. Hej!

Szaju

Posty: 29

 
Ech...akurat biżuteria to moja pięta achillesowa, totalnie się nie znam na trendach, producentach, sklepach i całej reszcie. Już prędzej o dobrych perfumach mogłabym się wypowiedzieć ;]

Michaś

Posty: 23

 
Widziałam parę sklepów z takimi elementami, ale co do jakości to jakoś mnie nie przekonały. Także ja dołączam do wątku, będę śledzić, może tu się jakieś fajne sklepy uda wyłowić.

Dziadek

Posty: 21

 
Mnie to znajomi namawiają, żeby się zajęła bardziej profesjonalnie produkcją biżuterii, bo ponoć mam dobre pomysły. Zobaczymy. Postaram się coś podziałać w temacie ;-)

Kruk

Posty: 26

 
Gdzieś ktoś mi udostępnił na fejsie ostatnio zdjęcia bardzo ładnej biżuterii hand made i naprawdę zaskoczyło mnie, że ze zwykłych elementów typu – jakieś kryształki, kawałem drucika można takie cuda spreparaować ;>

znamsienatym

Posty: 31

 
Oj kochana, nic tutaj niestety nie podpowiem. Nie mam pojęcia gdzie takie rzeczy sprzedają w dobrej jakości. Powodzenia i trzymaj się. ;)

Max Pejnn

Posty: 26