picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

najpiękniejsze obrączki ślubne

najpiękniejsze obrączki ślubne

Czy możecie polecić jakieś ciekawe zawieszki, w oryginalnych projektach? Przydałaby się również w miarę normalna cena :)

wrrraak22

Posty: 11

 
Platyna i tytan to zazwyczaj materiały, na które człowiek nie reaguje alergicznie. Złoto i srebro to zawsze w pewnym stopniu ryzyko, dlatego mocno bym się zastanowił nad rodzajem wykończenia pierścionka, a wcześniej zdobył informacje o predyspozycjach kobiety.

Czasowy

Posty: 9

 
Dobrze jest przed wyborem ważnej biżuterii zapytać kilku jubilerów, co jest najpopularniejsze i iść nieco inną drogą. Głupio kupić pierścionek, a później widzieć podobne wykończenie wszędzie :)

Lopez58

Posty: 15

 
Głównie ze względu na oszczędności poszukiwałem sklepu jubilerskiego online. Przyznam, że przejrzałem oferty najpopularniejszych marek i praktycznie nic mi się nie podobało. Jeżeli chodzi o alternatywnych producentów biżuterii w Polsce to z wielkim uznaniem polecam markę savicki.pl. Posiadają fajną strategię, bo przy zakupie pierścionka zaręczynowego od razu otrzymujesz 10% rabatu na obrączkę ślubną. To jest już w niektórych przypadkach kilkadziesiąt – kilkaset złotych różnicy.

Januszek

Posty: 19

 
Jeżeli masz w domu złoto lub biżuterię rodzinną to warto się zastanowić nad jej przetopieniem i stworzeniem czegoś unikalnego.

Nowa

Posty: 24

 
Pierścionek przez internet zawsze wychodzi taniej. Idź do takiego sklepu, który ma również wydłużony termin zwrotu. Dzięki temu praktycznie niczym nie ryzykujesz.

hubertus

Posty: 17